
Відображення трагедії Бабиного Яру в поетичних творах ІІ половини ХХ
Вчителька української мови і літератури з Донецька Наталія Дяченко приймала участь у семінарі Яд Вашем для українських викладачів в листопаді 2010 року. У травні 2011 року році її учениця Таїсія Смекаленко стала лауреатом конкурсу учнівських науково-дослідних і творчих робіт “Історія і уроки Голокосту”, який щорічно проводиться...
Read More...
Геноцид у Києві: пам’ятаємо, знаємо
У тому ж конкурсі був удостоєний нагороди проект “Геноцид у Києві: пам’ятаємо, знаємо. Розуміємо”, педагогічним керівником якого була Ела Ситник – вчитель історії та правознавства, вчитель методист. Ела також є випускницею нашого семінару 2010 року.
Read More...
Вирвані з дитинства
Олена Жадько
учитель історії, директор школи, випускниця семінару Яд Вашем 2007Щороку 27 січня в Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту я проводжу заняття з учнями 2 - 4 класів з посібника Ірит Абрамськи «Три ляльки». У нашій школі навчаються 828 учнів, 388 - учні початкових класів.
Робота побудована так:
Read More...учитель історії, директор школи, випускниця семінару Яд Вашем 2007Щороку 27 січня в Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту я проводжу заняття з учнями 2 - 4 класів з посібника Ірит Абрамськи «Три ляльки». У нашій школі навчаються 828 учнів, 388 - учні початкових класів.
Робота побудована так:

Історія Голокосту та виховання толерантності
Людмила Назаренко (Цюрупінськ)
Read More...
Досвід музейної педагогіки
Надія Уфімцева, менеджер зкультурно-просвітницької та общинної роботи, Музей пам’яті жертв Голокосту, місто Хмельницький.
Read More...